Ordinační doba

Pondělí

7:30 - 12:00

Pouze objednaní pacienti

-

13:00 - 15:00

Pouze objednaní pacienti

Úterý

7:00 - 12:00

Bez objednání

-

13:00 - 14:30

Předem objednané výkony

Středa

7:30 - 12:00

Bez objednání

-

13:00 - 16:00

Předem objednané výkony

Čtvrtek

7:30 - 12:00

Bez objednání

-

-

Pátek

7:30 - 12:00

Bez objednání

-

 

Otázky a odpovědi týkající se návštěvy ordinace

Je nutné se do naší ordinace předem objednat?

Není to nutné. Pokud si přejete přijít co nejdříve, můžete nás navštívit od úterý do pátku mezi 7,30 a 11,30 hod. Doporučujeme přijít co nejdříve ráno, protože v případě velkého počtu pacientů Vás všechny nezvládneme ošetřit! Každé 4.úterý v měsíci se všichni kožní lékaři z ambulancí v Liberci scházejí nad složitými nebo vzácnými kožními problémy svých pacientů, možná jste to někteří s námi již absolvovali. Proto býváme v tento jeden den v měsíci pro Vás většinou nedostupní! (4. úterý se dá zjistit z kalendáře a doporučuji si vždy v úterý před návštěvou u nás zjistit, zda náhodou není čtvrté)

Po vstupu do čekárny vložte prosím kartičku pojišťovny do čtecího zařízení umístěného vedle vstupních dveří, zařízení je funkční vždy od 7,00 hod. Budete automaticky zařazeni do fronty podle času příchodu. Vaše jméno se  ihned zobrazí v našem počítači, takže o Vás víme. Poškozené (ohnuté, polepené atd.) kartičky prosím nevkládejte, uvíznou v zařízení.

Pokud nepožaduji vyšetření ihned, mohu se objednat na určitý termín?

Ano, objednáváme na každé pondělí dopoledne i odpoledne. Objednání je možné jedině telefonicky a nikoli mailem v dopoledních hodinách na tel. 485 312 636

Doporučení: pokud máte akutní vyrážku, neobjednávejte se, ale přijďte bez objednání. Objednáváme především pacienty k pravidelným prohlídkám mnohočetných pigmentových névů a pacienty kontrolované po odstranění kožních nádorů. V těchto případech totiž nevadí několikaměsíční objednací lhůta. Akutní případy budou velmi pravděpodobně do té doby zhojeny a zkušenost nás bohužel přesvědčuje, že pacienti se pak z objednaného termínu neodhlásí, nepřijdou a blokují tak termín využitelný pro někoho jiného..

Je nutné mít k vyšetření doporučení praktického lékaře (pediatra)?

Není to nutné. Ale pokud jste se již léčili někde jinde a máte lékařské zprávy či výsledky vyšetření, přineste je prosím s sebou k nahlédnutí.

Potřebuji "jenom" recept a nemám čas čekat v čekárně...

Chápeme Váš požadavek, ale vydat recept bez vyšetření u lékaře není v zásadě možné. V určitých jasně daných případech (chronické onemocnění se správně nastavenou dlouhodobou léčbou) lze po předchozí dohodě vydat recept bez kontrolního vyšetření. V žádném případě nelze vydat recept, pokud jste na poslední kontrole byli před rokem!

Perlička nakonec:

Já nepotřebuji vyšetřit, chci jen, aby se paní doktorka mezi dveřmi "koukla", co mi je.

Doktor nekouká, doktor vyšetřuje. V ordinaci. Více k tématu "kouknutí".

Pacienti pod vlivem alkoholu, drog a pacienti s agresívním chováním nebudou ošetřeni. 

Naše práce nás baví. Proč si ji nechat kazit?